| mihai4000 a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul Andrei Saguna? Doar tocilari sau fitosi? Cine e acolo? Cel mai bun raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
| DianaDaria a răspuns:

Buna, nu ai specificat din ce oras esti... dar daca este vorba de Liceul Andrei din BV in acel liceu sunt si tocilari sunt si fitosi. si daca esti un pic mai slab la invatatura ca ei se vor uita la tine un pic mai altfel... Dar in aceelasi timp sunt si copii cu care poti sa te intelegi acum asta depinde doar de tine

| mihai4000 explică (pentru DianaDaria):

As dori sa stiu mai multe, raspunde-mi la mesaj te rog