| ANONIMANONIMI a întrebat:

Ce parere aveti despre unii baieti care se cred foarte cuminti si vor sa impresioneze fetele pe net ca vor o relatie serioasa? nu este adevarat ca Internetul in ziua de azi strica oamenii devenind frustrati si nemaiavand curajul de a vorbi cu o fata, fata in fata? baiatul fiind asa de naiv ca unele pot face si misto de el.Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Veromi321 a răspuns:

Pe net nu e aproape nimic credibil. Bineinteles facand exceptie site-urile de incredere. Un baiat daca se crede cuminte si vrea sa impresioneze o fata sau ca vrea o relatie serioasa trebuie sa dovedeasca acel lucru fata in fata cu ea sau in realitate nu virtual. Din fericire sunt o multime de modalitati de a dovedi sau a impresiona pe cine doresti in realitate. De obicei, cei care fac asa sunt lasii. Internetul intr-adevar nu este bun pentru ca in majoritatea cazurilor influenta sa este una negativa asupra oamenilor din diferite motive. Sunt baieti si naivi de care poti sa-ti bati joc foarte usor daca nivelul cunostintelor lui este unul scazut.