| JamilaGizeh a întrebat:

Ce parere aveti despre urmatoarele licee din Bucuresti : C.N Grigore Moisil, C.N I.L Caragiale, C.N Elena Cuza?
M-ar ajuta tare mult sa-mi scrieti cateva pareri si informatii :*
Am media de admitere peste 9 si nu stiu ce liceu sa aleg sad

1 răspuns:
| MayaVeve a răspuns:

Iti recomand caragiale. este un liceu super ok din cate am auzit de la prietenii meihappy acum depinde de preferintele fiecaruia... cuza sau caragiale te sfatuiesc de moisil nu stiu nimic...