| FuCkMAn a întrebat:

Ce parere aveti despre versurile urmatoare? ar merge pentru o piesa reggae?(mai adugatii voi chesti dinalea ca in melodiile reggae ceva de genul rigt, ya man ):Refren.Alerg prin viata plina de necazuri nu fac nazuri ma uit in jur si imi vine sa injur dar ma abtin(de 2 ori). Toti vor acum numai babylon nimeni numai vrea sa stie drumul spre zion jah jah te rog fi domn si scoatene de sub babylon arata-ne drumul spre zion. Ya man.Lumea vede in ganja un lucru rau daca cineva fumeaza iarba ala e un drogalau ya man. In ziua de azi toata lumea gandeste negativ fara motiv dar mai exista si exceptii oameni ce gandesc mai pozitiv.Ascultand reggae m-am teleportat definitiv in fictiv.right (refren de doua ori). Intr-un fel toti auzim dar din pacate nu toti gandim, sistemul ne controleaza in deplin am incetat sa stim sa mai iubim. Sistemul de la noi e defect, infect daca nu faci ce vrea el iti da eject incearca sa gandesti corect lumea numai cunoaste acest concept ye man + refren 2x...rigt.Cine asculta reggae sa imi spuna daca sunt bune. One love

Răspuns Câştigător
| asdsdsaaas a răspuns:

Ii super piesa :*:*:*:*esti talentat daca ai si voce du-te data viitoare la romanii au talent.Bafta!happy

2 răspunsuri:
| asdsdsaaas a răspuns:

Da tot timpul:*

| FuCkMAn explică:

Ms :* asculti reggae?big grin