| FuCkMAn a întrebat:

Ello.Am mai scris niste versuri si tot asa susnt gen reggae si as vrea sa va dati cu parerea mai multi oameni nu doar 1-2 va rog frumos. One lovebig grin Refren:Am nevoie de un joint ca sa ma relaxez sa uit de problemele mele si de stresul intens, ma intind pe canapea si incep sa viseeez Jah Jahbless(2x). Ye ye ye man.In ultimi 20 de ani lumea s-a schimbat radical am uitat de-unde-am plecat si asta ne-a schimbat total am intrat in babylon numai suntem in zion si Jah Jah e suparat enooorm...na na na...Stim numai sa dam cu pumnu' numai stim nici sa iubim, aproapele numai cedeaza si iar ne razboim lumea s-a intors cu susu-njos peste tot e numai haos n-o sa-ajungem la zion daca nu incetaaam! refren 2x. Numai exista prietenie exista doar interes oare cand o sa incepem sa gandim si noi mai des m-am saturat de captivitate vreau sa fiu liber ca pasarea cerului in realitate.Chiar de azi vei castigaaa maine iar te vei luptaaa si-o sa o ti asa intotdeaunaaa. Ya man + refren x2. Va place? vreau sa va spuneti parerea ce va placut si ce nu va placut. One love si pace.

4 răspunsuri:
| herbalist a răspuns:

Pai mie imi plac ca ascult asa ceva dar asta nu e melodia lui bob marley one love?winking

| herbalist a răspuns:

Ce sa zic mie imi plac dar nu te supara suna cam hip hop in rest e binewinking

| FuCkMAn explică:

Nu! Melodia lui bob marley e in engleza si nu am stat sa o traduc...Melodia asta e compusa de mine iar eu spun one love pentru ca asa imi placewinking ultimul vers al melodiei se termina cu un citat dat de bob marley si eu l-am modificat dar in rest e inventia meabig grinOne love

| FuCkMAn explică:

Nu ma supar,stiu ca suna cam hip hop dar daca pui chistii dinalea gen ya man, oi oi oi, rigt rigt etc ca in muzica reggae chiar suna a reggae si mai ales daca o pui pe un intrumental reggae.One lovebig grin