| Hanryk a întrebat:

Ce parere aveti despre zodia Capricorn si Scorpion? Cum vi se par persoanele care au aceste zodii?

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Nu prea cred in asa ceva DAR mi se potrivesc destul de bine caracteristicile zodiei precum si relatiile cu altii laughing

Sincer, mi se par antipatici sau mai bine zis le place sa fie sefi, sa ma priveasca de deasupra fapt pentru care nu ne intelegem si nu o s-o facem vreodata. Sunt relativ toleranti cu parerile celorlalti dar nu prea si-o schimba pe a lor chiar daca are si aspecte negative.

Acum nu am cunoscut decat cativa (ii numar pe degete) fapt pentru care nu am cum sa ma pronunt in privinta tuturor.
Ar fi ciudat sa judeci o persoana numai dupa zodie laughing

Ah, era sa uit... sunt berbec.

| raMLesS a răspuns:

Numai prostii cred in zodii.

| Alexuţ02 a răspuns:

Eu unul nu cred în chestiile astea, dar odată m-am uitat pe un site la chestii care se potriveau cu lucruri legate de viaţa mea, unele chiar se potriveau. coincidenţă probabil.

Nu te mai lua după zodii, trebuie să conteze dacă persoana aia te ajută, e sociabilă, nu e falsă nu văd vreo problemă în a avea o relaţie cu persoana aia, aici vorbesc de prietenie, iubire şi aşa mai departe.

Mă rog, părerile sunt împărţite!

| AlexDarius3 a răspuns:

Scorpionii fraieri, n-ai vazut-o pe aia de la acces direct? Cica e scorpion. Oricum nu cred in zodii.