| dydutza29 a întrebat:

Ce parere aveti? oare indiferenta raneste?thinking

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da, indiferenta raneste.

| nirvanacartof a răspuns:

Se spune ca,indiferenta este cea mai buna arma a omului contra persoanei inamice.
Cand vrei sa pedepsesti pe cineva, asta este cea mai pretioasa arma a ta, a tuturor.
Luck

| Doo a răspuns:

Da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferenta doare atunci cand este primita de la oamenii la care tii si de la care astepti ceva. Nu te raneste atunci cand si respectivul, la randul sau, iti este indiferent.

| yinna a răspuns:

Absolut.Este mai dureroasa decat ura.In plus se spune ca antonimul iubirii este indiferenta nu ura.E groaznica!

| SorynaSweet a răspuns:

Stii ca se spune ca "Indiferenta doare cel mai tare".
Eu cred ca e adevarat. Cu mine merge, sincer.
Daca te referi la persoana iubita, atunci da, chiar doare. big grin

Funda? puppy dog eyes