| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti voi despre Vlog-uri? Ajuta la ceva infara sa iti pierzi timpul facand videouri si sa astepti subscriberi? E adevarat ca iti poti face si fani din asta dar....cam atat. Astept parerea voastra!

1 răspuns:
| ZoZoHeart a răspuns:

Nu iti pierzi timpul! Adica, se castiga bani frumosi prin parteneriatul YT. Este ca un job, un hobby. Nimeni nu o face "ca trebuie", daca o faci o faci din lacere, si daca e din placere nu e pierdere de timp phbbbbt