| andreixfactor a întrebat:

Ce parfum ati alege dintre Jean Paul Gaultier Le Male, Paco Rabanne 1 Milion si Burberry London si de ce? happyDau fundita big grin

2 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Le cunosc pe toate 3 dar eu as opta ptjean paul gaultier lm pentru ca este un parfum care nu il poti uita prea usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jean Paul Gaultier LM din sipluml motiv ca nu este foarte tare persista o perioada indelungata si are o aroma interesanta si in plus imi place si sticlutalaughing
Burberry London mi se pare prea greoi la fel si Paco R deci raman la Jean Paul LM