| want2bMajestic a întrebat:

Ce parre aveti de acest mini video? =))=))=))http://www.youtube.com/watch?v=6O6YH9tWd3w

Răspuns Câştigător
| Theo a răspuns:

Sincer...imi pare bine ca a prins-o acum decat prea tarziu...winking

3 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Sa-l vad si-ti zic happy
ce? :O...chiar nu m-as fi gandit ca se intampla asa ceva. din comm`urile de acolo reiese ca acel ~tata~ "ar sari pe fiica sa". dar straight face nu prea cred.thinking .este un mini-video regizat, voluntar, intentionat creat happy. mizez ca acela mai degraba este prietenul ei, decat tac-suwinking

| borsec a răspuns:

Da si eu zic la fel ca mai de graba este prietenul de cat tatal.

| selef a răspuns:

Bun, de retinut.