| Yadzya97 a întrebat:

Ce pastile de slabit, ceaiuri, siropuri, creme anticelulita imi recomandati adica bine sai aiba si efect... dar doar daca ati incercat si voi ...si sa dea rezultate in 2 saptamani

Răspuns Câştigător
| RoXxy a răspuns:

Toate prostiile alea o sa te faca sa te ingrasi dublu dupa ce ai terminat cu ele pentru a devenii dependenta de ele si sa le tot cumperi.Stiu din experienta unor cunostinte.Mai bine slabeste tu sanatos prin exercitii zilnice si un regim alimentar corespunzator caci asa nu ti se va lasa nici pielea.La crema anticelulitica poti sa ramai deoarece nu are efecte negative, dar sa iti faci bine masaj in locurile afectate cu celulita.P.S.pentru a nu lasa celulita sa se agraveze spala-te cu apa rece pe zonele cu probleme o data pe zi(dimineata cel mai 0k)si poti sa faci acest "dus" rece si pe sani deoarece nu se vor lasa in timp asa tarewinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o sansa...du-te la sala