| anoncrista19 a întrebat:

am 18 ani si am sanii foarte mici. as vrea sa mai creasca macar putin. ce creme, ceaiuri, pastile sa folosesc si sa aiba efect?

9 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Silicoane. Dar eu zic ca o sa iti creasca si fara, dupa ce iti gasesti jumatatea.winking

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista asa ceva.Sunt doar basme solutiile si cremele miraculoase. Daca iubitul sau viitorului sot nu ii place cum arata sanii tai se pot mari prin operatie de marire folosind silicoanele. Dar sa stii ca sunt foartemulti barbati careapreciaza sanii micuti, frumos conturati, fermi care incap in causul palmei.

| mihai69 a răspuns:

Comprese cu apă rece până trece!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sanii sunt cei mai importanti ce este drept ca te face ''buna'' ca tipa. Dar mai ai si fund cunosc o tipa nu are nici sani nici fund e putin cam fustangioaica(nu stiu daca exista cuvantul l-am inventat eu daca nu) sa spun asa si are succes este non conformista slabuta, simpatica e catalogata sexy... nu vad de ce ai fi complexata. Eu vreau silicoane mai incolo, pana la urma why not?! ai doar o viata si merita s aincerci toate porcariile si prostioarele:p deci silicoane clar! Alta metoda nu vad si sa nu slabesti ca daca ai ceva acolo dupa nu mai ai nimicsad

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Sfaturi corecte iti poate da medicul de familie.

| BizSinir a răspuns:

Pentru bube nu sunt decat alifii rolling on the floor
Glumeam...fa flotari macar pentru a le da fermitate, dar daca vrei sa ti le maresti interventia chirurgicala e singura solutiebatting eyelashes

| MihaitaPopescu a răspuns:

Pai...exista o metoda. Ar trebui sa mananci multa carne de pui de la magazin. Pui aceea sunt crescuti cu hormoni de crestere, care te dezvolta. Si crede-ma, e adevarat. Uita-te catre pustii de 11-12 ani si gandeste-te de ce au ei sani mari, indiferent de sex. Este dovedit ca puii aceia dezvolta foarte mult.

| e1xtz a răspuns (pentru MihaitaPopescu):

Chiar daca pare tamp` rasunsul tau, sambure de adevar are.
O prietena buna si-a dus fetita de 3 ani la control medical periodic, si i-a spus foarte clar cu subiect si predicat sa ii scoata din alimentatie carnea de pui din comert deoarece i se dezvolta sanii de la aceasta varsta, din cauza hormonilor de crestere rapida ce face parte din hrana puilor.
Evident, sper ca cea care a pus intrebarea nu o sa recurga la aceasta metoda.