| Aiiida a întrebat:

Ce pastile imi recomandati, pentru cresterea inaltimii.sau ce ma sfatuiti sa fac sa ma inalti ca sunt ff mica d staturacrying

2 răspunsuri:
| REDSQ a răspuns:

1. Sporturi de gen: baschet, handbal, inot.

2. Fa exercitii de stretching pentru coloana si stretching in general
http://www.youtube.com/watch?v=KEDYu9AGdkE

3. Pastile nu prea functioneaza, sunt scamatorii, inselatorii (in cel mai rau caz pot sa te vitaminizeze cu diverse substante). Poti intreba un doctor endocrinolog, poate te poate ajuta cu administrare de "hormon al cresterii" ca exista asa ceva.

FII MAI INCREZATOARE IN TINE. Cum arati asa te-a lasat Dumnezeu si numai scumpul de EL poate sa schimbe ceva. Si daca este sa fie exact asa cum esti acum inseamna ca asa a vrut. Din contra vei parea mai speciala. Nici eu nu-s inalt ca baiat... Dar ma simt chiar ft bine, desi la inceput eram complexat ca si tine. O sa vezi cu varsta trece. Si oricum cred ca mai cresti oricum 2-5 cm. Eu am 1, 67 si nu ma plang:P. Toti sunt inalti insa eu sunt mai special si mai jmeker sac:P Asa sa faci si tu. Ai grija de sanatate si de persoanele dragi. Astfel ii vei aburi si nu vor mai tine cont de inaltimi etc.

| NUUSTIU a răspuns:

Poţi practica baschet. Chiar dă rezultate.