| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste pastile pentru ingrasat am o greutate cam mica

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crede-ma, am 16 ani si am o greutate destul de mica, plus ca am si 1:70 m ...am incercat o gramada de vitamine si tin sa precizez ca mananc o gramada.Nu ma abtin de la ducliuri, carne si alte chestii. Degeaba! Totusi, medicul mi-a spus ca asta nu e o problema, si ca pana la 18 ani ma voi dezvolta. Desi, imi place cum arat, pentru ca fetele slabe sunt considerate cele mai frumoase ...de exemplu modelele. Daca esti inalta si slaba, asta te poate ajuta! Si, ai grija ce-ti doresti, pentru ca de multe ori, te poti ingrasa mai mult decat vrei! Succes!

6 răspunsuri:
| VORTEX a răspuns:

Ia vitamine si mananca mai mult

| Ella_1816 a răspuns:

Vitamina C pentru pofta de mancare

| OanaElena234 a răspuns:

Ia vitamine pentru pofta de mancare si o sa vezi ca o sa te ingrasi experimentat pe mine:*. funda? plzzzzz nu am nici unatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi nu sunt anumite pastile pentru asta, dar poţi mânca mai mult şi aşa te vei îngrăşa! big grin

| NicoleSova a răspuns:

Hi Loredana, pastilele nu pot fi de ajutor, absolut deloc, chiar daca maninci cu forta sau mai multa manincare, tot nu este bine. Fiecare organism are poftele lui, una poate sa manince mult si liber se ingrasa, dar tu daca ai incercat si nu te ingrasi, atunci la tine e alt fel de organism. Pentru aceasta te sfatui asa : o piine alba moale cu smintina si 1 l de bere pe zi. asta te va ajuta! Acestea merg la toate tipurile de organism! sper ca ti-am fost de folos. Pooop

| Babyzz a răspuns:

Minimartienii iti va creea pofta de mancarelaughing