| roxy_9486 a întrebat:

Ce pastile poate lua cineva care a baut foarte mult si ii este foarte rau? va rog ajutati-ma va dau funda + vot daca raspundeti repede repede

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Pastile?:-)) rau in ce sens?[durere de cap,stare de voma]? Incearca cu lamaie:-)) fiindca acra, alunga senzatia de voma sau pentru durere de cap ia o pastila,[paracetamol.] te-ai prins tu, dar alfel, nu cred ca exista vreo pastila pe care sa o iei si sa nu te mai simti rau, sa te trezesti din betie si asa mai departe.Doar pastilele alea pe care le iei cand ai rau de masinabig grin.

3 răspunsuri:
| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Albocarmin

| 5a a răspuns:

Perfuzii cate mai multe ( in caz ca este in stare alcoolica/inconstient ), pastile nu exista pentru alcool, anti-alcool.
Daca nu ai minte si amesteci toate felurile de butura normal ca te doare capul si dai la rete. Faza este " beti cu masura"

| Sweetyass a răspuns:

Aciglumer,Antialcool plant, Biomed Antialcool sau......lamaie...