| brunetteee a întrebat:

Ce planuri aveti de viitor? big grin. incep euhee hee :
sa iau bacu!
sa dau de permis
ma gandesc sa dau si la facultate da inca nu m-am gandit exact la acest subiect!
si sa am un job in timp!

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sa iau examenul si sa dau la liceu.

| Crisis a răspuns:

Sa intru la liceu [sunt intr-a 8a]. Sa invat germana si cantatul la chitara. mai tarziu, la facultate, probabil intr-o tara straina [as prefera Germania sau Norvegia], la arhitectura.
M-am gandit si poate pe parcurs o sa pot sa scriu si o carte, cine stie, am idei, da' imi trebuie un pic de disciplina in scriere blushing