| TheToffyx a întrebat:

Ce planuri aveti pentru vara care urmeaza?happy

4 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Păi,am planuri de vacanța ca toți ceilalți,adică normal, mă voi distra,o să stau pe afară,o să râd(e ceva foarte normal,bine eu și așa rad de zece ori mai mult decât un om normal,dar asta e partea a doua).Voi sta și pe mess,de ce să mint,voi ieși cu prietenii,adică,cam ce face toată lumea, eu aș fi vrut foarte mult să mă duc la Bon Jovi, dar nu s-a putut asa că voi trai cu regretul ăsta.Dar în principal(ce-ti pot spune de acum) este ca voi râde prea multlaughing)

| CoCaCoLa a răspuns:

laughing multe
sa ma plim cu prieteni pe la padure, balta pe campi peste tot
sa joc fotbal, voley si alte jocuri
cred ca nu o sa plec nicaieri vara asta sad dar oricum stiu ca o sa ma distrez :p
sa ma duc la plimbare cu caini
sa mamanc samanta
sa ma catar in copaci mai ales in ciresi pana in varf unde is ciresele mai bune :X
sa imi fac prieteni noi :X
sa rad
si multe altelehee hee

| Cezar17 a răspuns:

Sa merg la mare in bulgaria

| mistajam a răspuns:

S-ajung la bestfest ''pendulum