| anonim_4396 a întrebat:

Ce planuri aveti pentru ziua de azi?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Azi e o zi mare pentru mine; si emotionanta in acelasi timp:trebuie sa scriu o recomandare pentru intaiul volum de versuri al unui poet ce tocmai a implinit 18 ani. E prima lui carte, sunt incredintata ca va fi un mare poet si sunt emotionata peste masura ca destinul a facut sa fiu aleasa pentru acest esential eveniment.Am incredere, stiu ca nimic nu e intamplator in existenta si sper sa fiu la inaltime.Doriti-mi succes fiindca gandurile binevoitoare ale oricui ajuta!

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ingerasul ma indeamna sa imi fac tema la mate
Demonul insa ma impinge sa ma duc la tenis
Concluzia:F**K the angellaughing

| Silvia a răspuns:

Întâlnire cu prietenii cool.

| Aleeeeeeee a răspuns:

Imi fac temele pentru lunihee hee
Ma intalnesc cu o prietena big grin
Ajut oameni raspunzand intrebarilor lor big grin

| amanda33 a răspuns:

Dorm pana diseara, apoi cred ca ma uit la tv sau ies in oras

| Akid a răspuns:

Pai m-am trezit si eu si o sa ma uit la tv sau stau la pc
si dupa amiaza plec prin oras sa`mi iau cate ceva hainehee hee
si apoi sa ies si eu cu prietenii pe afara
pe la 9-10 asa
diseara:*

| Meryem027 a răspuns:

Pai, temele pe luni si mai apoi ies cu prietenii in oras. :*