| razvanx3 a întrebat:

Ce poate face un surub si o piulita.(Cel mai tampit raspuns primeste panglica)

Răspuns Câştigător
| CookieMonsta a răspuns:

Clatite. x]

5 răspunsuri:
| Daniel123 a răspuns:

Pot sa faca sex, sau pot sa deserveasca ca pirce extrem in clitorisul unei pitipoance ce a absolvit facultatea de inginerie mecanica.

| ZZG a răspuns:

Pai sunt mai multe ipoteze:
1.se babardesc
2.rad de mine
3.vor sa ma manance
4.ti-as da mai multe ipoteze daca as stii cum arata o piulita big grin

| silviu08 a răspuns:

Raspunsul la intrebarea ce poate face un surub si o piulita este da

| TeChişÎnFreză a răspuns:

Se combina la cartela si impreuna fac o surubo-piulita gigant care intr'o zi va manca toata planeta si asa va veni Apocalipsa smug. Iar Lady GaGu' va deveni femeie thumbs up.

| razvanx3 explică:

Mai asteptam raspunsuri ca sa pot decide cine va obtine funda