| HighDM a întrebat:

Cum procedezi pentru a scoate mai usor o piulita de pe surub? Dau FUNDA! :**

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Foloseste WD-40. E un antioxidant care faciliteaza desfacerea surubelelor si a piulitelor, previne scartaitul usilor si lubrifiaza gaurile unde bagi cheia sa intre si sa iasa mai usor. Se gaseste in carrefour, sau 3 in 1 are aceleasi efecte (lubrifiant, antioxidant, protector).

| Wehrmacht a răspuns:

Avand in vedere ca Soferu' ti-a spus de alea, eu zic ce a mai ramas: incearca cu o cheie care are manerul mai lung sau foloseste un cilindru ca sa-i faci o prelungire celei scurte.