| anonim_4396 a întrebat:

Ce porcarii mincinoase sunt astea: http://bit.ly/prYJN2!
Niste escroci, cica una a facut ulcer gastric ca a luat idioteniile alea
Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| TurnOn a răspuns:

Pai.parerea mea este ca : vor sa distruga vietile oamenilor! alea sunt eficiente dar daca inghiti pastila aia int-ro zii si nu mananci nimic altceva! cea ce se poate si fara pastila dar nu e normal! corpul are nevoie de mancare! dc sa fii ca Bianca Draguseanu? sa ai 90-60-90 pentru ce? ca mananca o rosie pe zi! mai bine mai plinut si fericit asa cum esti decat sa te distrugi ca sa arati bine!