| DhEnNu a întrebat:

Ce porecla mi s-ar potrivi la numele Denisa? Dau fundita:*.

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Denn,Dns,Denisuta,Didu,Dee,Diii,Denish,Denisuque,Deniquita,Denitsa,Dudu,DeDe,Dedy,DeniSsa,Deisy,Denn.issa.

4 răspunsuri:
| Blink182 a răspuns:

Porecle: Deny,Den', Isa, D-isa. Cam atat imi vin in mintehappy
Plz fundita*

| DuTzZeLiAn a răspuns:

happy Poreclele sunt puse de prieteni! depinde. porecla este pusa dupa infatisare, caracter... thinking DyDy \ Deny eu stiu happy! Mie exemplu mi se spune "Dutzi". pe langa bogdan ma cheama si edward cand eram mic prietenii imi ziceau edutzu de la edutzu a derivat la dutzu si de la dutzu la dutzi happy! Sper ca ti-am dat o idee!

| Edyward a răspuns:

Dyzy

| TheLightBringer a răspuns:

Dani :d