| Deea_8310 a întrebat:

Ce porecla mi s-ar potrivi? Ma cheama Andreea, dar toti imi spun Dee. As vrea si alta porecla, ceva mai special sau frumos (in afara de deea, ada sau dee). Mersiii :X :X

Răspuns Câştigător
| Mwhahahaa a răspuns:

Si eu ma numesc Andreeahappy

Ce zici de AndOtsza, Adutsza, Andrusk, Andra, Andrubatting eyelashesbatting eyelashes

Mie una-mi plac alintarile astea...Nu le pot zice poreclehee hee

Pupici:*:*

Pa`pa wavewave

By A'ndOtsza happy

64 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...si eu ma numesc Andreea...si mi se spune Dyutza, Dei, Deu, Andrutz, Andrutza, Andruska

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deea de la fata de la miezul noptii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt andreea si am si eu o porecla mai deosebita mie imi spune sora mea ciufix! der, prieteni imi spun deiutsa teasi sugera sa iti pui porecla deiutzu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca thu esti in poza aia porecla ta este jiji

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma striga Andreea si cateodata Deiuts s-au Deea dar nu imi placee.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. cu ar fi andre, andra, andre(e)utza,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreeutza, deeutza, dea, diyeutsza ma rog mai multe si pe mine ma cheama andreea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dedee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma cheama Andreea iar prietenii imi zic : Deea, Deeu, Andreutza, Andu, An, Reea, Andeeawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreyutza:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si pe mine ma cheama andreea mama si tata imi spun dodoashk prietenii imi spun ori drushka ori deyutza ori dudu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andre, deea, dee, dede, dea, andra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se spune BuBu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma cheama andreea si toti imi zic: dede didi dude si dedi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deyuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dreia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

And

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Phai.Dee-Dee.Diddy.andre andy deyu and.andreuSka.Deya.dewutza. Dede. dada...sau mie mi she spundhe. Winndy da i o porekla nu de andreea ca inseamna alceva da ii fainh.sau mai pootzi Adelina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dedea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, pe mine ma cheama Andrada, dar mai toti imi spun Andy, asa ca daca te cheama andreea, cel mai potrivit ar fi Andy, :X pup la uh :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o prietena care o cheam andreea si ii zic dydu sau DeEuTZzA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deyu

| sojustme a răspuns:

Si pe mine ma cheama Andreeabig grin
Mie imi spun Andre,Deyu, Deyutza, Drushka si Dede.

| FloareaDeGheata1900 a răspuns:

Ce zici de DeYu'?

| carmend a răspuns:

Andreea este un nume frumos nu stiu de ce ti-ai dori o porecla!?

| SellenaEllena a răspuns:

Porecla ta poate fi si Andre, Andra, DeDe, Deiutza...sau mai multe.