| FursecCuCiocolata a întrebat:

Ce porecle dragute si funny stiti?:]
FunDaa pentru cele mai frumoasee!love struck

Răspuns Câştigător
| RockyGirl a răspuns:

Hmm- eu cred ca depind de nume. De exemplu: Diana - Diu/Diux/Dius; Adela-Ade/Adelus; Denisa- Dedee/Den; Beatrice- Bebe/ Bea [in engleza se citeste Bi]; Alexandra-Alexuta/Ale/Alex, a; Andreea- Andre/ Andy/Ann/Deea [fete]. Andrei-Andy/And/ Reirei; David-Dada/Dav/Vid; Florin-Flo/Flori; Razvan-Razva/Razvi; George-Georg[cu accent german] Georg[cu accent englez/american] /Geo/Gege etc. Si mai poti pune porecle in functie de personalitatea fiecaruia- Bunny/Lovely/Crazy/Choco/Coco/Yuki/Pink/Blue/Orange sunt o gramadahappy. Poti alege si in functie de culorile preferate, de stilul muzical abordat, de felul de a fi a persoanei [cum am mai spus].

4 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Poreclele le cream si de la nume, si de la personalitatea oamenilor.si de la aspectul lor fizichappy cand ma uit la una fitoasa ii zic fitzulina,la una grasa-bubulina,la unu gras sumulici,la unu care arata bine-lipici,la o pr draguta-licurici,andrea,chitran,gigi muschi, motz, coditzahappys.a.happy

| DiamondShine a răspuns:

Pyssy,sexxy,byby,bulinutza,scufy,dydy,gogoshika

| AlexutzuTau a răspuns:

FuZZy sau CioBy ori Depinde de numelle tau daca te cheama ciprian CiPy:X funda plsbig grin

| FursecCuCiocolata explică:

Ma cheama ioana daca va ajuta mai muult:d:]
am ochii albastrii si parul blond:]
sunt foarte crazy si imi plk sa ma distrez
ador culorile mov, roz, negru, albastru
si sunt scorpionlove struck:*