| criss:) a întrebat:

Ce porecle sau prescurtari stiti pentru. numele cristina sau iulia in afara d cris, crissu, julia...etclaughing?

Răspuns Câştigător
| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Cunosc multe fete cu numele 'cristina' si prietenii le striga kiki, tina, cristi, crista laughing si pentru iulia thinking hmm. iuli happy nu mai stiu altceva big grin

39 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Cristina-kitty laughing...ina,crisi
Iulia-Iuly, ju[giu], liawinking

mlm
| mlm a răspuns:

Ptr Cristina-Cristinika sau Crispy, iar pentru Iulia-Judy, Judita.

auran
| auran a răspuns:

Ina / lia

| criss:) explică:

Interesantsmug

| Gabry a răspuns:

Pentru Iulia: Iuly

| Swabia a răspuns:

Iulisca!

| Airplane a răspuns:

Inna...smug

Ciisu' :X

Sau incearca sa iti scrii numele invers Anitsira, Ailui...hee hee

| iuliana21 a răspuns:

Pe mine ma cheama iulia si iubitul imi zice luly(se trage de la sora mea mai mica care nu putea sa zica corect numele

| iuliana21 a răspuns:

Iulia-giulia

| Lary a răspuns:

Cristina-crina

| daddy a răspuns:

Tina big grin

| cutza a răspuns:

Pentru Cristina-tinutza... iar pentru Iulia-iulica...happy

| Chriis a răspuns:

Pentru cristina steo: Khryss Khryssa Crissi Khrystyna KhrysP3ac3 khryssix nu stiu acelasi lucru caut si eu laughing deci sa continuam iulia: Julya. iulica. iulik july [giuly]. jany

| MOONWalk_8865 a răspuns:

Pe mine ma cheama cristina si mi se spune Cry Cry, Crysalida, Crysu, Istina, pentru iulia, Uly Luly, Giuly

| angel10 a răspuns:

Spre exemplu astea:
Iuli, Lia, Tina, Ina etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crynu, Crycri, Crisy happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P mine ma cheama kristina si imi zice kryss big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar pentru georgiana? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Khryss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma numesc cristina si priteni imi spun "kyty, trixy" si prescurtarile enumerate de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru iulia ..ilu asa mi se spune si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar pentru georgiana?confused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crisca, julien, tinutsa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine'e ma cheama cristina dar mi se mai zice si kiti, chichi, caty, atina, tina, chitinutza, cristinutza etc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

X-Tina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P mine ma cheama cristina si mi se spune kykylove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Criss, crisu, cry, kristinutza,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc Cristina dar mi se mai zice:Cristinka, Cristalina...