| johnny_2986 a întrebat:

Ce pot face ca sa ma inalt? macar 2 -5 cm. va dati seama ca nu ma pot apuca de un sport acum. ca baschet sau inot. dau fundita ~.-

Răspuns Câştigător
| zapa1 a răspuns:

DAca nu vrei sa faci niciun sport momentan te sfatuiesc sa sari coarda sau sa-ti alegi un punct cant mai inalt si sa incerci mereu sa-l atingi
Succes!

7 răspunsuri:
| speranata a răspuns:

Nu ia ce sa faci ca nu te poti inalta peste noapte incerac sa faci volei ca nu ai ce sa faci mai mult
:*:*;*

| MihaiN1 a răspuns:

Dormi mai mult.

Funda te rog.

| Narfundo a răspuns:

Incearca sa iti indrepti spatele incontinu.Cum simti ca te doare, sau ca iti amorteste sau ca stai cocosat, intindete rapid.Dormi mai mult, stai intins.Cand stai jos nu te sprijinii.Stai perfect drept pana simti ca nu mai poti.Succes.

| zմzմツ a răspuns:

Cel mai bine te inalti daca faci baschet...credema asta este singura alternativawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti fata ai putea sati ei tocuri si nu glumesc

| deadangel_1375 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic te inalti uh de la sine asa daca vortezi o sa te doara muschi cand cresti o sa cresti de la sine

| KitTY_7015 a răspuns:

Sari cu coarda... ajuta 100%. ridicare la bara ajuta 80 %