| Alisa7109 a întrebat:

Ce pot face ca unui baiat sa-i placa de mine?

4 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Fii naturala si fii o buna prietena pentru inceput. Cauta-l tu mai des la telefon si invita-l pe afara.dar nu foarte des, cam o data la 3-4 zile. Daca zice ca nu poate, nu insista.
Dupa apropiete incetu cu incetul..Cand va intalniti saruta-l pe obraz, azi pe obraz, maine mai aproape de buze, pana cand ajungi la buze..in caz de vrea.
Daca ai ajuns la buze, iar el zambeste sau a ramas mirat intr-un mod bun (adica nu zice nimic sau zice doar un simplu "ok") atunci deja sunteti la un alt nivel. Fii naturala si apropiete incet. Nu fa pasi mari.

| HappyYoyo a răspuns:

Poartă-te normal cu el. dacă te place pentru ceea ce ești, ești mai câștigată decât dacă te place pentru ceea ce pari.

| rockmeout a răspuns:

Sa fii tu insati. Trebuie sa te placa asa cum esti, daca nu, nu are rost sa te zbati.Incearca sa te apropii de el, sa vezi ce lucruri aveti in comun, sa-i observi caracterul, sa vezi daca va intelegeti.Sunt multe aspecte,nu doar frumusetea.
Daca tu consideri ca ai avea sanse sa-l faci sa te placa,atunci arata-i cat de bine v-ati potrivi,cat de bine va intelegeti,dar nu fi prea directa, fii mai indirecta, ca sa nu-l inspaimanti. Daca e timid, s-ar putea sa te evite, si ar fi bine sa fii mai delicata.
sper ca te-am ajutathappy

| GhuRtty1989 a răspuns:

Nu cauta sa-i faci pe plac asta e o prostie, el va profita doar. fi tu insuti si nu incerca sa pari alta