| IrinaaIrr a întrebat:

Urgenttt! FUNDA! Cum fac sa nu-i mai placa unui baiat de mine?

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu te speli pe dinti 3 zile, dupa care il pupi dulce si lung...

| Danysan a răspuns:

1.spune-i ca e prost si urat -asta doare awww ce rau sunt.2-Daca nu se lasa spune- i ca ai pe cineva -. Funda :-D?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Ignora-l.

| c0ton a răspuns:

Ignora-l poartate necioplit zii ca ii batut in cap ca trebuie sa isi faca un control la cap si va purta ciuda pe tine

| Fulbaster a răspuns:

Spune-i ca nu il mai suferi, dar atunci chiar nu te va mai suporta, dar asta e riscul!

| Mădălllinna a răspuns:

winking Ignoranta totalawinking se va satura el de tot si de toatewinking arata-i ca esti bine, ca esti cea mai fericita big grin (fara el)

| MisterRip a răspuns:

Daca ii place de tine va fi cam greu, daca ii vei spune ca il urasti te va place si mai tarewinking laughing, tu doar nul mai baga in seama atat, nu mai vorbii cu el ignora-l isi va da seama ca nu mai are rost nimic si va renunta singur. Bafta

| Diiisclosure a răspuns:

Be yourself. Prostia pare mare la tine.

| Twichh a răspuns:

Cum sa faci asta? Ce oameni straight face ...gandeste-te si cum se simte el oh go on

| Annamariaaa123 a răspuns:

Bunahappy!
Si eu am vrut sa scap de un fost coleg si a mers!
1. El a venit si mi-a spus ca ma iubeste iar eu am ramas :O
Dar dupa aia am inceput sa rad de el imi tot scria si eu tot radeam nu ii ziceam nimic si vorbeam asa mai urat cu el... fara intentii rele doar sa scap de el!
2.Ii zici ca ai deja prieten si il iubesti foarte mul!
3.Ii zici pur si simplu ca nu e genul tau si ca daca v-a ai incerca sa se dea la tine nu o sa-i mai vorbesti si o sa il ignorii mereu...si nu o sa ramaneti nici macar amici!
La mine a functionat!
Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?batting eyelashes

| papushicata14 a răspuns:

Incearca sa pari disperata, sa il suni din 5 in 5 minute si sa-l intrebi unde este si cu cine.Astfel el se va satura de toate apelurile tale si va crede ca esti o ciudata rolling on the floor. Crede-ma ca merge happy