| oMuffiiin a întrebat:

Ce pot face daca cea mai buna pr a meah nma copiaza l tot...cum ii spun fara sa se supere? fundita promit.

4 răspunsuri:
| XLilSmileX a răspuns:

Offf... Sincer si eu as vrea sa stiu raspunsul la intrebarea asta sad

| OnnySky a răspuns:

Daca este cea mai buna prietena a ta poate vrea sa semanati mai mult sti tu ca doua surori...sau poate a devenit obsedata de tine! Si apropo de spusul fara suparare se va supara sigur te asigur eu...pup

Răspuns utilizator avertizat
| Cattallinna a răspuns:

Eu zic ca in timpul unei conversatii sa pui problema aceasa.Sau printr.un joc de genul : ce.ai face daca sa ii pui intrebarea : Ce ai face daca o prietena te.ar copia in tot ceea ce faci? Dupa raspuns ii spui ca te deranjeaza faptul ca te copiaza si sigur va intelege happy Sper sa.ti fiu de ajutor >big grin