| tupac19 a întrebat:

Ce pot face sa am parul mai moale big grin? este f aspru si nu e vorba ca nu-l ingrijesc pentru ca ma spal o data la 2 zile si ma dau si cu balsam dar e aspru...
solutii careva laughing?

Răspuns Câştigător
| doar.eu a răspuns:

Foloseste sampon si balsam de la Elseve, pentru par deteriorat. Si eu am avut parul f aspru. Dar de cand il folosesc, a devenit mai fin

4 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Pai incearca sa folosesti un balsam potrivit si cauta in magazine sampon de urzici sau limpezestete cu otet eu asa faceam cand era mica si ce par mumos aveam

| anad a răspuns:

Balsamul este cel care face sa fie moale firul de par. Poate nu ai gasit pe cel care i se potriveste.Incearca balsam care nu trebuie clatit dupa aplicare. Ar fi bine sa ceri parerea unei coafeze pricepute.

| razvanutzu a răspuns:

Eu ma spal zilnic ca altfel mi se face lucios si nici nu imi mai sta bine indraptatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa folosesti o masca de par :Xiti face parul asa de fin si iti face placere si cand, cade pe fata sa simti atingerea aia fina :X pentru un par ca de matasasmug