| Pisiii :x a întrebat:

Ce pot pune intr-o agenda? Cat mai multe idei [in afara de program ]winkingpls

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti poti scrie orarul, poti pune poze gasite pe net sau chiar cateva poze dragi tie, reprezentative, scrisori sau biletele, citate din carti sau filme, scrii versuri din melodiile preferate, mai faci cate o caricatura sau un desen de orice natura, mai scrii si cateva pagini gen "jurnal", adica niste impresii, notezi evenimente importante, treci data nasterii tuturor persoanelor dragi, scrii planuri organizatorice pentru un eveniment, cum ar fi "cum va decurge ziua mea de nastere" :p, notezi lucruri pe care nu vrei sa le uiti, cum ar fi programul tv dintr-o zi in care te plictisesti si nu ai altceva de facut, mai scrii si retete pentru prajituri sau ceva care iti atrage atentia, concepi liste de cumparaturi, de cadouri...

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat