| catalinnnna a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa imi creasca mai repede unghiile? mentionez ca cresc un pic si incep sa se exfoliezebroken heart(((. dati-mi va rog un sfat. ceva ca sa creasca!

Răspuns Câştigător
| Catalina_6831 a răspuns:

Buna, vickutza.in urma cu 2 luni asa pateam si eu.imi cresteau un pic apoi se exfoliau.acu am unghii foarte lungi si rezistente.tot ce am facut euu a fost sa le las sa creasca, chiar daca se rupeau si sau intarit singure. sper ca te-am ajutat:*

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Cu ulei de ricin iti cresc unghiile mai repede, se gaseste la plafar sau la orice farmacie naturista

| Bogdana a răspuns:

Eu iau calciu + magneziu+zinc de la "Alevia". E ft bun crede-ma plus ca intr-o pastila le ai pe toate si nici nu te ingrasi.happy

| laura_8904 a răspuns:

Sal incearca sa consumi multe vitamine si calciu aplica intaritor pentru unghii si pentru a le accentua cresterea maseaza-le din cand in cand

| JustMe_3798 a răspuns:

Buna, date pe unghii cu ulei de masline, masandule in directia radacinii unghiei, pe mine ma ajootatsmugmult noroc