| cris_2394 a întrebat:

Ce pot sa fac sa nu imi poata lua nimeni pozele de la facebook? doar sa le vada nu sa le si salveze.se poate face ceva?

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Buna! Nu se poate face, deoarece asta nu tine de regulile site-ului. Oricine poate da, pana la urma. Print screen, si tot iti ia poza.deci.nu se poate straight face

1 răspuns:
| rechinusrk a răspuns:

Nu poti face nimic, chair si d epe h95 ti le poate lua lumea, dac anul vrei sa iti mai ia lumea pozele nu mai iti face cont