| Liiiax99 a întrebat:

Cum ascund un album creat de pe Facebook? Prietenii încă sa poată vadă pozele, am văzut ca se poate dar nu știu cum, am încercat dar se ascundeau și pozele cu opțiunea Only me, dar eu vreau doar albumul sa fie ascuns.

1 răspuns:
| GabyT10 a răspuns:

Daca vrei sa ascunzi un album (sa-l vezi doar tu, dai pe -doar eu), daca vrei sa-l ascunzi pentru o parte dintre prieteni, atunci alege sa-l publici pe-personalizat/prieteni cu exceptia(acolo tu bifezi cine nu doresti sa vada albumul). Sper ca raspunsul meu sa-ti fie de ajutor. Daca ai si alte intrebari, putem vorbi prin mesaje happy.O zi buna iti doresc.