| Brianariri a întrebat:

Ce preferati sicko petrecere cu dans si distractie sau
-o cina romantica?confused

Răspuns Câştigător
| sasha a răspuns:

Indiferent de situatii nimic nu se compara cu o petrecere cu dans si distractie e mult mai relaxant si distractivwinking

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O cina romantica. Sau ceva timp de calitate petrecut cu prieteni adevarati. Fara un plan anume. Pur si simplu sa ne hotaram atunci, pe moment ce sa facem. Eventual o seara karaoke.

| yanny`s a răspuns:

Prefer o cina romantica:X

| aиdяaaa●• a răspuns:

Depinde de personalitatea fiecaruia:
-daca esti o pers romantica, aceea cina romantica e perfecta;
-daca iti place distractia, muzica etc. petrecerea e cheialove struck
Eu prefer petrecerealove struckDistractie, muzica, prietenilove struck

| HySpear a răspuns:

Cum spuneau fetele mai sus, depinde, eu aleg cina romanica happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petrecere si dans dadadada laughing)

| ramona0506 a răspuns:

Daca esti cu prietenii, prima varianta...
daca esti cu prietenul, ma rog, iubitul, o cina romanikwinking

| Parry a răspuns:

Petrecere!