| Céline7 a întrebat:

Buna,am organizat un concurs pe facebook si am promis premii, dar nu am nici o idee ce premii sa pun.Idei va rog,

Răspuns Câştigător
| Pikaciuuu a răspuns:

Publicitate happy [multa] si daca vrei sin partea paginii mele o poza de profil + watermark +poza de coperta etc. daca vrei iti trimit prin mesaj link`ul paginii:*

3 răspunsuri:
| keshaYRY a răspuns:

Oja, breloc de telefon, abtipilduri... nu stiu, eu am vazut ca au mai multa publicitate, like-uri etc. paginile care organizeaza aceste tipuri de concursuri. Sper ca te-am ajutat si sa ma anunti si pe mine daca ai folosit ideea mea tongue

| catalinnaelena a răspuns:

Brelocuri, portofele, ceasuri, accesorii pentru telefon, cercei, notebook-uri, pixuri/stilouri, agende sau albume foto, rame.big grin

| Céline7 explică (pentru catalinnaelena):

Nu,ma refeream la premii virtuale