| Nutemaiholbadarling a întrebat:

Ce probe as putea pune pentru balul bobocilor? cat mai amuzanta laughing Funda :*

Răspuns Câştigător
| LovehopeTrust a răspuns:

Pai sa mearga cu o carte groasa pe cap laughing, sa le aduci niste oua si sa le sparga, sa povesteasca ultima carte citita laughing si sa ii intrebi chestiile astea sa vezi ca le pui capac: ''cati metri adancime are Marea Britanie'',''daca un avion se prabuseste la granita dintre Romania si Bulgaria unde se inmormanteaza supravietuitorii? ''',''cum se spune corect pana de vulpe la palarie sau pe palarie?''... sper ca te-am ajutat laughing