| 7IulianCosmin7 a întrebat:

Ce probe se dau de regula la liceul sportiv? la fotbal! FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| DenysEl a răspuns:

Poi daca e liceu cu profil sportiv nu se da proba la fotal proba sportiva consta in :alergare (multa) sprint saritura de pe loc tractiuni...In fine au ei un traseu care trebuie parcurs si daca scoti un timp bun esti admis! Si daca e liceul sportiv nu se da proba de fotball numai daca e club ceva de fotball!

3 răspunsuri:
| annabountii99 a răspuns:

Nu stiu big grin esti la liceu sportiv? sau vrei sa te transferi? in ce oras happy

| 7IulianCosmin7 explică (pentru annabountii99):

Suceava. Is in clasa a8a si as vrea sa ma duc de la anul si nu stiu ce probe se dau

| annabountii99 a răspuns (pentru 7IulianCosmin7):

thinking habar nu am big grin si eu sunt la liceu sportiv big grin dar sunt in clasa normana happy bafta!