| Spartan69 a întrebat:

Ce program de socializat credeti ca e mai bun dintre yahoo messenger si windows live messenger

Răspuns Câştigător
| Alrawan a răspuns:

Categoric Yahoo!
Mie mi se pare mai bun.
Şi în + majoritatea au ID pe yahoo messenger, nu pe windows live. happy

4 răspunsuri:
| mfbluu a răspuns:

Yahoo.e cel mai bun...: )

| DeeaMarry a răspuns:

Eu, personal, prefer yahoo messenger. Mi se pare mult mai ok.

| Spartan69 explică:

Adevarat yahoo messenger e cel mai folosit in Romania da ca calitate e foarte prost si nimeni nu vede asta ca nu incearca si alte programe eu am incercat windows live si webu se vede atat de clar si bine si nu se intepa de loc merge ca si cum ar fi inregistrat cu camera atat de buna este reteaua la windows live

| Alrawan a răspuns (pentru Spartan69):

Mulţumesc pentru fundă. happy