| Pitic_9793 a întrebat:

Ce program pentru editat poze imi recomandati? In afara de PhotoScape si PhotoInstrument. Vreau ceva simplu, nu complicat. Multumesc!

5 răspunsuri:
| Biia_1274 a răspuns:

Photo Brush happy, Photo Shop (insa e ceva mai complicat).

| danutza412 a răspuns:

Bunabig grin...daca ai serialu de la photoinstrument mil dai si mie te rogbatting eyelashesbatting eyelasheskissast raspunskiss

| JsTX000 a răspuns:

PhotoInstrument mi se parea cel mai simplu, incearca photoshop dar nu este foarte simplu, uite-te la niste tutoriale despre editare inainte sa il folosesti

| Wrecked a răspuns:

Pai ia photto bonny de pe net si acolo iti da un document care zice ce sa instalezi prima oara fa tot ce spune daca vrei sa iti mearga

| idontknow_3398 a răspuns:

Gimp 2