| heroforyou a întrebat:

Ce program trebuie sa ai instalat ca sa nu iti citeasca nimeni conversatiile de pe mess?

Răspuns Câştigător
| Akid a răspuns:

Nu ai nevoie de program

trebuie doar sa dai acolo la mess
deci: messenger -> preferences -> archive -> si bifezi optiunea aia do not save any message

sper ca te-am ajutat

fundita?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu trebuie program ci trebuie sa iti configurezi mesu incat nimeni nu poate vedea ce tu vb

| Alinutza_6937 a răspuns:

Pai nu iti trebuie niciun program.trebuie doar sa setezi din mess sa nu pastreze conversatiile.vezi ca gasesti optiunea acolo la mess unde apar alea messenger, contacts bla bla si apoi intrii la messenger si este archive. e simplutongue