| alinutzacodruta a întrebat:

Ce programe exista ca sa pot vizualiza niste poze? ca eu mi-am instalat un program de modificat poze si numai cu ala le deschide...si eu nu vreaucryingcryingcryingcryingcryingcrying pls help

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dreapta pe poza->proprietati->change de acolo schimbi ca sa nu se mai deschida cu programul ala.eu le deschid cu windows picture and fax viewer.

3 răspunsuri:
| cristina21 a răspuns:

La mine pot deschide pozele cu mai multe programe de exemplu:imagine windows bitmap, internet explorer, paint, vizualizzatori imagini e fax per windows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu niste programe de modificat poze care sa fie ale mele sau nu sa fie ale mele dar sa nu-l stie soramia Ionela o si apropo eu sunt Crinela big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinsadsadsadsad

| gigelush a răspuns:

Pai poti vizualiza poze si cu Irfanview.big grin...Sugestiehappy