| anonim_4396 a întrebat:

Ce programe se folosesc pentru a se face animatii?

5 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Eu am gasit Crazy Talk pentru a face o poza sa vorbeasca sa cante.

| St!L a răspuns:

IN intrebarea precedenta ai intrebat daca suntem babuini! De ce am raspunde la aceasta intrebare?

| username_8290 a răspuns:

Pentru a face animatii fara sonor [se numesc gif`uri] folosesc PhotoScape happy

| alinutzacodruta a răspuns:

Http://www.idownload.ro/modules/mydownloads/viewcat.php?cid=20 aici ai destule programe pentru animatii...;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@marius231

ce vina am eu daca tu te simti happy. Era pusa la caterinca. dar tu nu prea stii ce e aia si banuiesc ca nici nu prea te uiti pe cartoon network plus ca raspunsul tau nu prea are legatura cu intrebarea.