| alexandra0000009 a întrebat:

Ce proiecte ai face la tine in scoala?

3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

"Simulare" in caz de incendiu in conditii de maxima realitate.

| positivity a răspuns:

Mie îmi plac acele proiecte distractive și tot odată educative, din care să înveți ceva fără să te străduiești!
Probabil, aș ține în școala mea un proiect antidrog, ar fi o sursă bună de informații pentru cei ce consumă sau pentru cei care vor să consume în viitor!
Aș vrea să țin un proiect intitulat „Gândește-te la viitor" în clasele a VII-a și a VIII-a, în care să le vorbesc despre experiența mea de „boboc", și în același timp să le ofer un plus de informații despre noua etapă a vieții, liceul.
Mai am o idee ce ar trebui să ne unească, de exemplu cei de a XII-a să încerce să ne povestească nouă experianța lor, să ne dea niște sfaturi. Ar trebui să fie un proiect prietenos, „Prieteni uniți".

| Carmen100 a răspuns:

Proiectul "Stai Acasa Pana nu Mai Poti" sau proiectul "Fara Teme O Saptamana"