| dyana17 a întrebat:

Ce puntaj aveti in total la jocul Magicienii Internetului? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Francesca17 a răspuns:

Buna punctajul meu total la jocul renumit de pe Internet,, Magicienii Internetului " este de 8928!
Dar al taubatting eyelashes?
Numai Bine love struck!
Funda puppy dog eyes?

7 răspunsuri:
| Francesca17 a răspuns:

Buna happy!
As vrea sa iti multumesc mult pentru Funda daruita, am facut atat fiindca m-am straduit cu adevarat acum il am 15471 scorulbatting eyelashes!
Bafta La Maratonwinking!
Daca te-ar interesa codurile de la fiecare joc eu le stiu ma poti intrebawinking!
Numai Bine love struck!

| Francesca17 a răspuns:

Chiar? Bravo! Aaaa m-ai intrebat cat am in total la toate toate jocurilee? Ooo eu ti-am spus doar la 2 jocuri! Sorry sad!
Punctajul meu total este de... 285930 :d!

| dyana17 explică:

Al meu 4394 sad
cum ai reusit sa ai asa multbatting eyelashes?

| dyana17 explică:

Nu mersi...Am si eu codurile...insa oricat mas stradui mai mult de 4349 nu pot trece crying

| dyana17 explică:

Scz voiam sa zic 43774
am uitat de una din cifre laughing

| vanessavanne a răspuns:

Eu in total am 55018!

| vanessavanne a răspuns:

Eu am 55018