| flow a întrebat:

Ce reprezinta adevarul pentru voi, credeti ca exista adevarul absolut?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Adevar absolut, iubire total, curaj nebun
Incearca sa dai o definitie pentru fiecare si sa ai sa observi ca nu o poti aplica unui colectiv.De ce? Pentru ca fiecare te contraargumenteaza bazandu-se pe propria experienta
Daca eu iti spun ca nu exista iubire totala, tu ai sa ma contrazici.La fel adevarul absolut, eu zic ca inseamna sa te cunosti pe tine.Cand afli cine esti cu adevarat abia atunci sa ai pretentia sa ii cunosti pe altiihappy