| DoomNEzeu a întrebat:

Ce reprezinta un adolescent in anul 2009?

Răspuns Câştigător
| zuzushi a răspuns:

Cea mai tare, nebuna, deprimanta, extraordinara, imprevizibila persoana pe care o s o cunosti happy

8 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Adolescenta reprezinta nebunia vietii si la propriu si la figurat.

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Cea mai frumoasa perioada din viata... esti liber, iubesti, canti, dansezi, tipi, razi, plangi, visezi, toata lumea crezi ca-i a ta.

| ZuuZaaA a răspuns:

Radu are dreptate! Cred ca este cea mai frumoasa perioada din viata, bineinteles daca stii sa o pretuiesti!

| I'm just me a răspuns:

Cea mai minunaa perioada din viata mea:d

| kathessa a răspuns:

Pentru mine personal reprezinta o mare enigma. Reprezinta teama pentru ziua de miine si pentru lumea in care vor creste copiii mei... Uneori as vrea sa urlu de neputinta. Si sper ca Dumnezeu sa ma pazeasca de a-mi auzi copiii punind intrebarile pe care le citesc aici...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi adolescentii reprezinta cea ce tu poate ai fost si nu mai vrei sa fii sau ceea ce esti si nu vrei sa crezi

| MiKiDuTzZz a răspuns:

Adolescenta este cea mai frumoasa etapa a vietii dupa mine dar adolescentul d 2009 e destul d extravagant... nu generalizez ca si eu sunt adolescenta tongue

| MiKiDuTzZz a răspuns:

Am zis adolescentul d 2009 desi suntem in 2010 laughing o sa-mi ia ceva pana ma obisnuiesc tongue