| Alynush_5129 a întrebat:

Am o intrebare... Ce credeti ca reprezinta raiul si iadul pentru un adolescent? Dau fundita

3 răspunsuri:
| 4827 a răspuns:

Raiul=muzica rock, iesirile cu prietenii, concerte etc... iadul=liceul (in cazul meu) happy

| AlleLussy a răspuns:

Iadul este ceva oribil cand treci printr-un cosmar sau daca ti s-a intamplat ceva care niciodata nu ccredeai ca ti se va intampla...
raiul este atunci cand ti se va implinii numai ce iti doresti, cand intotdeauna ai o persoana pe care te poti baza. cand iei numai note bune

| Alynush_5129 explică:

Mai exact pentru un elev de liceu.