| IusanLivia a întrebat:

Ce reviste din Romania cu postere cunoasteti? Dau funda... happy

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Popcorn- costa in jur de 4-5 lei nu stiu sigur (asta stiu ca avea postere mai multe); MyBand; BravoGirl si Bravo- costa doi lei(cate un poster in revista); Cool Girl - asta costa 5lei(sunt mai multe postere dar sunt mici - in format A5) si desigur suplimentele speciale de la Bravo si CoolGirl-tot cam 4-5 lei si apar odata la 3 luni cred sau oricum nu lunar astea doar cu postere.

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Pai cele pentru.adolescenti gen bravo, bravo girl, popcorn, coolgirl etc.
Bafta! :* >big grin

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Bravo,
Bravo girl,
Cool Girl,
Popcorn

| dorotich a răspuns:

Pai sunt mai multe dar nu in toate au postere frumoase. Sunt asa: Bravo, Popcorn, Cool Girl(dar sunt postere micute), Cool Posters (au postere foarte misto in revista asta big grin) si mai sunt (presupun) dar nu le stiu pe toate big grin.
Funda? puppy dog eyes

| MalinaH a răspuns:

Bravo, Bravo Girl, Popcorn, Cool Girl.

| IusanLivia explică:

Mai exista revista My Band?

| miyavi7 a răspuns:

Eu am colectii mari cu multi artisti. daca imi dai o adresa de mail pot sa-ti trimit poze.
japonia7@yahoo.com