| Park1Suin a întrebat:

Ce reviste pentru adolescenti din Romania cunoasteti in afara de BVG? Dau Fundoi?

5 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Buna!
Mai este si o revista numita CoolGirl.

| vali4789 a răspuns:

Cool

| deeah2elen a răspuns:

Viva sau revista OK.

| inmedio1 a răspuns:

Buna Yohio

In magazinele Inmedio poti gasi mai multe reviste straine depre vedete, in engleza, franceza, germana sau spaniola precum: OK!, Tiger Beat, J-14, Popcorn, Bravo sau BOP.

Poti urmari blogul nostru pentru a afla cand apar noile editii ale lor: http://inmedio.ro/blog/
In cazul in care nu le gasesti, ne poti scrie pe pagina noastra de Facebook si vom incerca sa te ajutam

| ChuxiiGirl a răspuns:

Popcorn,Cool Girl si Bravo cam atat stiu funda? big grin